بجای ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان

بجای: ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هر لحظه بازی با ازبکستان سخت بوده است/ در فوتبال، نزدیک به صعود، معنی ندارد ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به دیدار فردا (دوشنبه) برابر ازبکستان گفت: هر لحظه بازی با ازبکستان جهت ما سخت بوده هست. ازبکستان، یکی از عالی تری

هر لحظه بازی با ازبکستان سخت بوده است/ در فوتبال، نزدیک به صعود، معنی ندارد ، کی‌روش

کی روش: هر لحظه بازی با ازبکستان سخت بوده است/ در فوتبال، نزدیک به صعود، معنی ندارد

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به دیدار فردا (دوشنبه) برابر ازبکستان گفت: هر لحظه بازی با ازبکستان جهت ما سخت بوده هست. ازبکستان، یکی از عالی ترین تیم های گروه ما است.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ازبکستان اظهار کرد: کشور عزیزمان ایران در حال حاضر دارد بازی هایش را جهت جام جهانی انجام می دهد و جام جهانی جهت کشور عزیزمان ایران فردا هست. اصولا این نحوه تفکر را تا جام جهانی ۲۰۱۸ نباید فراموش کنیم. فردا بازی مهم ما برابر ازبکستان هست. فراموش نکنید هنوز سه بازی مهم دیگر پیش رو داریم که فردا نخستین بازی را برابر ازبکستان انجام می دهیم.

هر لحظه بازی با ازبکستان سخت بوده است/ در فوتبال، نزدیک به صعود، معنی ندارد ، کی‌روش

او افزود: تلاش می کنیم عالی ترین فوتبال و عالی ترین عملکردمان را در زمین داشته باشیم و به سطح استانداردهای خودمان برسیم. تیم ازبکستان یکی از عالی ترین تیم های ملی در گروه کشور عزیزمان ایران هست. ازبکستان تیم بسیار خوبی دارد که هر لحظه در گذشته جهت ما بازی کردن برابر آن ها سخت و سخت بوده هست. این قضیه هم در بازی های خانگی و هم در بازی های بیرون از منزل وجود داشته هست. آن ها کادر فنی بسیار خوبی هم در اختیار دارند.

وی افزود: من باور دارم بازیکنانم و ما کاملا آماده هستیم لیکن فردا در استادیوم آزادی بازی می کنیم؛ جایی که هر لحظه یار دوازدهم، حامی ما بوده هست. هواداران کمک حال فوتبال اند. ما جهت تحقق رویاهای خودمان تلاش می کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به دیدار فردا (دوشنبه) برابر ازبکستان گفت: هر لحظه بازی با ازبکستان جهت ما سخت بوده هست. ازبکستان، یکی از عالی تری

کی روش در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به این که تیم ملی تا به حال هیچ گلی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ دریافت نکرده است و تاثیر این عنوان در بازی فردا گفت: همان طور که عرض کردم ما فردا نیاز زیادی به کمک هواداران و یار دوازدهم در استادیوم آزادی داریم. ازبکستان تیم خوبی است و یکی از کاندیداهای جدی جهت رسیدن به دو رتبه نخست گروه است و اگر بخواهیم نتایجی را که در ذهن داریم، بگیریم باید در طول ۹۰ دقیقه با تمرکز اوج بازی کنیم و تلاش کنیم فوتبال خوبی ارائه دهیم.

ما باید تلاش کنیم که هم در کارهای دفاعی و هم در فاز هجومی تیم برتر میدان باشیم. عالی ترین بازیکن و عالی ترین یار ما استادیوم آزادی و هواداران خواهند بود. تمام تیم ها نیاز به هواداران ارزش دارند ولی اگر در بازی فردا استادیوم پر از تماشاگر شود کار راحت تری خواهیم داشت.

او تصریح کرد: ما اطمینان داریم که می توانیم به نتیجه مورد نیاز دست پیدا کنیم. همان طور که در گذشته به این مهم دست پیدا کردیم، در بازی فردا هم امیدوار هستیم که با عملکرد خوب نتیجه مورد نیاز را به دست بیاوریم. مطمئنا تنها چیزی که می توانیم قول بدهیم این است که هیچ کاری را جهت حریف ساده نمی کنیم. در فوتبال هیچ چیز ارزان و ساده به دست نمی آید. تفکر ما جهت بازی فردا این است که فکر می کنیم فینال جام جهانی را پیش رو داریم و امتیاز بازی فردا بسیار برایمان آینده ساز هست، به علت اینکه تیم بسیار خوبی چون ازبکستان را پیش رو داریم و اطمینان داریم که فردا نتیجه خوبی را کسب می کنیم.

هر لحظه بازی با ازبکستان سخت بوده است/ در فوتبال، نزدیک به صعود، معنی ندارد ، کی‌روش

او در پاسخ به این پرسش که آیا بازی فردا را جزو دیدارهای حساس عمر مربی گری خود می داند یا خیر، گفت: ما از اهمیت بازی فردا اطلاع داریم و همه می دانند که بازی فردا چقدر مهم هست. ما از ابتدای بازی های مقدماتی جام جهانی به اهمیت بازی فردا اطلاع داشتیم. تا جایی که در یاد دارم، ارزش بازی نخست این بازی ها و بازی دوم هم ۳ امتیاز بود. همین طور تک تک بازی هایی که انجام دادیم سه امتیاز داشت.

در فوتبال هیچ چیزی عوض کردن نکرده و تک تک بازی ها حکم بااهمیت ترین بازی را جهت ما دارند. بنابراین فردا عالی ترین عملکردمان را به نمایش می گذاریم. ما فردا فقط یک بازی پیش رو داریم ولی اگر در فوتبال همان یک بازی را انجام بدهید، کار مشکل هست. اگر بخواهید به دو یا سه بازی فکر کنید کار مشکل پیش رو دارید بنابراین فقط به بازی فردا و بازی برابر ازبکستان فکر می کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به دیدار فردا (دوشنبه) برابر ازبکستان گفت: هر لحظه بازی با ازبکستان جهت ما سخت بوده هست. ازبکستان، یکی از عالی تری

کارلوس کی روش در بخش دیگری از این نشست خبری در پاسخ به پرسش خبرنگار ازبکستانی راجع به علت غیبت کاپیتان کشور عزیزمان ایران در نشست خبری با توجه به اینکه در بازی رفت نیز در نشست حاضر نشد، چیست گفت: این بسیار مهم است که ارتباط خوبی بین بازیکنان و اصحاب رسانه وجود داشته باشد ولی اگر بخواهم از منافع بازیکنم دفاع کنم باید بگویم او به خاطر مسئله پزشکی که برایش پیش آمد و باید به دندانپزشکی می رفت، نتوانست امروز به نشست بیاید. از شما هم به خاطر طرح این پرسش تقدیر می کنم. امروز همان طور که می دانید خبرنگاران می توانند در ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین تیم ملی کشور عزیزمان ایران حضور پیدا کنند و تنها کاپیتان آماده پاسخگویی به پرسش هاست.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به حرف یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه تیمش نزدیک افزایش به جام جهانی است گفت: من پیش از این نیز در این باره صحبت کرده ام و با نظر شما موافق نیستم. ما نزدیک به افزایش نیستیم و هنوز با آن فاصله داریم. در فوتبال مسائل، با اتفاقات زندگی روزانه متفاوت هست. شاید شما در زندگی شخصی تان صبح ها نزدیک به بیدار شدن باشید ولی در فوتبال نمی توان گفت نزدیک به صعود. تنها زمانی که داور سوت آخر را می زند، همه چیز مشخص می شود.

هر لحظه بازی با ازبکستان سخت بوده است/ در فوتبال، نزدیک به صعود، معنی ندارد ، کی‌روش

در دیکشنری فوتبال، چیزی به نام نزدیک وجود ندارد. هنوز یادمان است در فینال لیگ قهرمانان اروپا در حالی که همه فکر می کردند بایرن قهرمان می شود، در ۳۰ ثانیه پایانی، منچستر قهرمان شد. حتی دو فصل قبل در لیگ کشور عزیزمان ایران تیمی خوش حالی قهرمانی کرد ولی تیم دیگری جام را بالای سر برد.

او ادامه داد: هنگامی که شما بازی مشکل با تیمی مانند ازبکستان دارید و این تیم از بازیکنان خوبی مثل اودیل، حیدرف و جپاروف بهره مند هست، بعد دوست من! اگر فکر کنیم نزدیک برد و افزایش هستیم، سخت در اشتباهیم.

در آخر نشست خبری یکی از خبرنگاران راجع به تغییرات تیم ملی کشور عزیزمان ایران نسبت به بازی رفت برابر ازبکستان پرسش پرسید ولی کی روش تصویر العمل جالبی به این پرسش داشت و بیان کرد: اگر قول می دهید که پاسخ من به گوش سرمربی ازبکستان نمی رسد، من جواب شما را می دهم.

در این لحظه مدیر رسانه ای تیم ملی ازبکستان خطاب به کی روش گفت: قول می دهیم صحبت های شما را به سرمربی مان انتقال ندهیم.

کی روش نیز بیان کرد: حتی ما هم تلاش می کنیم که بازیکنان فیکس فردا را حدس بزنیم. هنوز تلاش مان ادامه دارد ولی باید بگویم هنگامی که که اردوهای تیم ملی شروع شد، بعضی بازیکنان با مسئله و مصدومیت های سبکی مواجه بودند ولی خوشحالم که در حال حاضر تمام ۲۶ بازیکن، آماده بازی هستند. در کشور عزیزمان ایران مدت طولانی است که با موضوعی روبه رو نیستیم و آن از بین بردن چیزی با عنوان بازیکن فیکس و ذخیره هست. در حال حاضر تمام بازیکنان در اختیار تیم هستند و وظایف خود را می دانند. آن ها می دانند در لحظه ای که باید وارد زمین شوند، چه مسئولیتی به عهده دارند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | بازیکنان | ازبکستان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs