بجای ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان

بجای: ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دعوای گروهی و اسیدپاشی به سه نفر به علت دوستی با دختر دانشگاهی

دایی و خواهرزاده‌ای که به خاطر اختلاف دو هم‌دانشگاهی اقدام به اسیدپاشی کرده بودند، قبل از محاکمه موفق به اخذ رضایت از شاکی پرونده شدند. این دایی و خواهرزاده که

دعوای گروهی و اسیدپاشی به سه نفر به علت دوستی با دختر دانشگاهی

عبارات مهم : ماشین

دایی و خواهرزاده ای که به خاطر اختلاف دو هم دانشگاهی اقدام به اسیدپاشی کرده بودند، قبل از محاکمه موفق به اخذ رضایت از شاکی پرونده شدند. این دایی و خواهرزاده که تیر سال گذشته اقدام به اسیدپاشی کرده بودند، با پرداخت مبلغی موفق به جلب رضایت درخصوص جنبه شخصی جرم شدند.

شرق نوشت:بررسی اولیه حاکی از آن بود که سه پسرعمو با دو نفر (دایی و خواهرزاده) درگیر شدند و در این درگیری روی دو نفر از پسرعموها اسید ریخته شد که سر و صورت آنها دچار ضرب دیدگی و در نهایت نابینا شدن یکی از آنها شد.

متهمان پرونده بعد از اسیدپاشی با یک خودروی پراید از محل گریخته بودند ولی به صورت خودمعرف در اداره آگاهی حاضر شدند. بعد از آن فرهاد و بهروز (متهمان پرونده) از سوی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی مورد تحقیق قرار گرفتند. فرهاد -19ساله- در اظهاراتش راجع به شرح اسیدپاشی به بازپرس گفت: «من دانشجوی رشته تربیت بدنی در یکی از دانشگاه های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران هستم و در دانشگاه با دختری به نام نگار آشنا شدم و حدود یک سال با او دوست بودم ولی به این خاطر که در درس هایم عقب ماندم و به همه کارهایم لطمه وارد شده است بود، تصمیم گرفتم ارتباطم را با او قطع کنم.

دعوای گروهی و اسیدپاشی به سه نفر به علت دوستی با دختر دانشگاهی

من و خواهرزاده ام بهروز در فرودگاه مشغول به کار بوديم، روز اتفاق مادرم را به منزل خواهرم بردم تا در اسباب کشی به خواهرم کمک کند؛ به همین علت سه ظرف مواد شوینده خریدم و در صندلی عقب خودرویم گذاشتم، بعد دنبال خواهرزاده ام رفتم تا او را جهت کمک به منزل خواهرم ببرم. در راه نگار با من تماس گرفت و گفت می خواهد جهت آخرین بار من را ببیند. هنگامی که سر قرار رسیدیم من از ماشین پیاده شدم تا آب معدنی بخرم ولی گوشی تلفنم در ماشین جا ماند و هنگامی که زنگ خورد، بهروز تلفنم را جواب داد.

این مرد ادامه داد: شخصی که با تلفنم تماس گرفته بود به خواهرزاده ام فحاشی کرده و گفته بود آیا مزاحم دخترخاله اش (نگار) شدیم. آن شخص آدرسی که ما توقف کرده بودیم را از خواهرزاده ام پرسیده بود. بعد از دقایقی دو نفر به سمتم آمدند و با من درگیر شدند.

دایی و خواهرزاده‌ای که به خاطر اختلاف دو هم‌دانشگاهی اقدام به اسیدپاشی کرده بودند، قبل از محاکمه موفق به اخذ رضایت از شاکی پرونده شدند. این دایی و خواهرزاده که

یکی از آنها از جیبش گاز اشک آور درآورد. دیگری نیز با خود چاقو به همراه داشت. چند لحظه بعد نفر سومی نیز به آنها اضافه شد و هر سه نفر به من حمله کردند. آنها اجازه نمی دادند خواهرزاده ام از داخل پراید خارج شود. در این لحظات من یک لوله پلیکا از داخل ماشین برداشتم و با آنها درگیر شدم».

فرهاد راجع به نحوه اسیدپاشی نیز به بازپرس گفت: «در یک لحظه بهروز توانست از ماشین پیاده شود و از صندلی ماشین یکی از شوینده ها را برداشت و در نهایت مقداری شوینده به سمت دو نفر از پسرعموها ریخت و سپس سوار پراید شدیم و فرار کردیم».

بهروز دیگر متهم این پرونده که متهم مهم اسیدپاشی هست، با تأیید حرف های دایی خود گفت: «وسیله ای جهت دفاع نداشتیم؛ به همین علت یکی از شوینده ها را برداشتم. درنهایت من شوینده را به سمت دو پسرعمو پاشیدم ولی بلافاصله از این اقدام پشیمان شدم و ظرف را به عقب کشیدم به نحوی که مقداری شوینده روی دستان خودم هم ریخت، بعد سوار پراید شدیم و فرار کردیم؛ ما به هیچ وجه قصد درگیری و اسیدپاشی نداشتیم فقط می خواستیم با نگار حرف بزنیم ولی او این سه نفر را اجیر کرده بود و آنها به قصد درگیری و مجهز به چاقو و اسپری اشک آور به سمت ما حمله ور شدند؛ جهت دفاع از خود این کار را کردیم و اصلا اسید نبوده هست؛ شوینده معمولی بوده است».

دعوای گروهی و اسیدپاشی به سه نفر به علت دوستی با دختر دانشگاهی

در نهایت متهمان با پرداخت مبلغی به آسیب دیدگان رضایت آنها را جلب کردند.

واژه های کلیدی: ماشین | پرونده | شوینده | اسیدپاشی | در ماشین | مواد شوینده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs