بجای ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان

بجای: ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سارق خانه‌های نیاوران

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان منازل شمال‌ پایتخت کشور عزیزمان ایران با 18 فقره سرقت، خبر داد.

دستگیری سارق خانه‌های نیاوران

دستگیری سارق منزل های نیاوران

عبارات مهم : دستگاه

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان منازل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران با 18 فقره سرقت، خبر داد.

سرهنگ یوسف کرم وند در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: مأموران کلانتری 123 نیاوران حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی خود متوجه واکنش‌ها مشکوک سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری شده است و دستور توقف آن را صادر کردند که بعد از توقف و بازرسی از خودروی سواری تعدادی آلات و ادوات جرم مانند دیلم، افشانه اشک آور، شیشه بر، دستکش و … را کشف و ضبط کردند.

دستگیری سارق خانه‌های نیاوران

وی با بیان اینکه سرنشینان این ماشین دو مرد و یک زن بودند، گفت: با کشف این اموال، ماموران آنان را به همراه اموال مکشوفه جهت انجام تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تحویل دادند و هر سه متهم در بازجویی های انجام شده، منکر ارتکاب بزه انتسابی شدند.

کرم وند با اشاره به انجام تحقیقات زیاد از متهمان افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار داده شد و طبق دستور صادره، تحقیقات وارد مرحله بعدی شد. ضمن اینکه در جریان این پرونده شهروندی با مراجعه به پلیس اعلام کرد که اموال منزل مسکونی اش، چندی پیش به دزدی رفته و دستگاه ضبط کننده فیلم دوربین مداربسته ساختمان نیز به وسیله سارقان ربوده شده است است که این دستگاه در میان اقلام کشف شده است از این افراد قرار داشت.

وی با اشاره به شناسایی دستگاه ضبط کننده فیلم دوربین مداربسته ساختمان به وسیله مالباخته گفت: متهمان که در برابر شواهد چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند آخر زبان به اعتراف گشوده و به فعالیت خود در قالب یک باند دزدی از منازل اعتراف کردند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان منازل شمال‌ پایتخت کشور عزیزمان ایران با 18 فقره سرقت، خبر داد.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، گفت: متهمان دربازجویی ها به 18 فقره دزدی از منازل مسکونی و ربودن طلا، نوت بوک و دسته چک و … و فروختن طلاهای مسروقه اقرار کردند که تا کنون تعدادی از اموال مسروقه کشف و ضبط شده است است و سارقان نیز با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

واژه های کلیدی: دستگاه | تحقیقات | پلیس آگاهی | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs