بجای ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان

بجای: ایران فوتبال بازیکنان ازبکستان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی فردا سامانه بارشی وارد کشور می‌شود

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا (5 بهمن) خبر داد و روند بارش باران و برف طی روزهای آینده را پیش‌بینی کرد.

فردا سامانه بارشی وارد کشور می‌شود

فردا سامانه بارشی وارد کشور می شود

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا (5 بهمن) خبر داد و روند بارش باران و برف طی روزهای آینده را آینده نگری کرد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز( ۴ بهمن) در غالب مناطق کشور ضمن زیاد کردن دما، هوا نسبتا پایدار حاکم می شود. اواسط فردا (۵ بهمن) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب کشور جهت این مناطق ابرناکی، بارش برف و باران و وزش باد آینده نگری می شود.

فردا سامانه بارشی وارد کشور می‌شود

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: در روز جمعه (۶ بهمن ماه)، این موج بارشی علاوه بر نیمه غربی کشور، سواحل دریای خزر، دامنه های زاگرس مرکزی، بخش هایی از مرکز و شمال شرق کشور را فرا می گیرد.

به گفته وظیفه، روز شنبه ( ۷ بهمن) از شدت بارش در نیمه غربی کشور کاسته و بارش به مرکز و شرق کشور کشیده می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا (5 بهمن) خبر داد و روند بارش باران و برف طی روزهای آینده را پیش‌بینی کرد.

این کارشناس شرکت هواشناسی با اشاره به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا کمی ابری همراه با وزش باد در آخرهای وقت نیمه ابری آینده نگری می شود و دمای در این روز بین ۱۵ تا ۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی در آخر اظهارکرد: در روز جمعه (۶ بهمن ماه) پایتخت کشور عزیزمان ایران کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد، اواسط روز نیمه ابری، در بعدازظهر ابری با احتمال بارش همراه خواهد بود و بیشترین و کمترین دمای آن به ۱۰ و ۵ درجه سانتیگراد می رسد.

واژه های کلیدی: ایران | همراه | هواشناسی | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs